Чому родичам не віддають тіло Навального, пояснив Барановський

Олексій Барановський. Фото: Facebook

Матері російського політика Олексія Навального, який помер у колонії, досі не видали його тіло. Це означає, що російська влада вживає заходів, щоб уникнути незалежної експертизи. Адже доки вона не проведена, неможливо встановити, що Навального було вбито. Таку думку висловив рекрут-доброволець легіону “Свобода Росії” Олексій Барановський в ефірі телеканалу FREEДОМ.

На думку гостя ефіру, Навальний міг бути отруєний. Це зручний спосіб розправи над людиною у в’язниці. Будь-яка незалежна експертиза встановить причини смерті.

“Родичі відразу відправлять тіло на незалежну експертизу, можливо навіть із запрошенням якихось закордонних експертів або взагалі вивезуть його для поховання до закордонної країни. І там буде зрозуміло, розтин, як кажуть, покаже, що це було отруєння. Ніхто не має жодних сумнівів, що це вбивство. А спосіб отруєння — найзручніший для розправи над людиною, яка перебуває у в’язниці. Тому, власне, тіло і не віддають”, — вважає Барановський.

Він припускає, що ті, хто зацікавлений у приховуванні причин смерті політика, можуть вичікувати, поки, наприклад, розпадуться речовини, за допомогою яких могли вбити Навального.

“Тому не віддають, щоб не було можливості провести експертизу, не було можливості встановити, що його саме було вбито”, — резюмував Олексій Барановський.

Читайте також: Смерть Навального у російській колонії — тіло опозиційного політика досі ніхто не бачив: подробиці (ВІДЕО)

Прямий ефір