Без Пригожина “вагнерівці” не зможуть досягти успіху на полі бою — думка Селезньова

ПВК "Вагнер". Скріншот: liga.net

На Куп’янському напрямку помічена участь бійців приватної військової армії (ПВК) “Вагнер” у боях. Наразі “вагнерівці” не становлять великої загрози, як за часів командування ними загиблого глави ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина, адже він володів організаторськими здібностями й великими ресурсами, що давало змогу більш ефективно брати участь у боях. Таку думку сьогодні, 29 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військовий оглядач, колишній спікер Збройних сил України (ЗСУ) Владислав Селезньов.

“Синьківка, Лиман Перший — там відбуваються запеклі бойові зіткнення. Путінська армія зосередила там велику кількість людських і матеріально-технічних ресурсів. Вони намагаються ці ресурси трансформувати в територіальні придбання. Явище армії ПВК “Вагнер” було ефективним, коли вона діяла як єдиний, цілісний, монолітний організм під керівництвом Євгена Пригожина. Він мав неабиякі організаторські здібності та ресурсне забезпечення. Нині великих людських ресурсів у залишків армії Пригожина немає, і розраховувати на те, що його найманці будуть вельми ефективною бойовою одиницею на полі бою я б не став”, — підкреслив він.

Військовий оглядач зазначив, що російська армія використовує елітні підрозділи спецпризначенців і десантників, які беруть участь у веденні бойових дій у Харківській і Запорізькій областях.

“Варто звернути увагу на ефективність і використання російською армією своїх елітних частин і підрозділів російського спецпризначення і десантників. А саме вони зараз відіграють головну роль при веденні бойових дій на півдні України, зокрема на півдні Херсонської області, на півдні Запорізької області”, — сказав він.

Читайте також: “Вагнерівці” поповнили склад чеченського “Ахмата”: що стоїть за рішенням Кадирова, пояснив Матвєєв

Прямий ефір