Багато хто в Росії, бувши навіть мобілізованим, розуміє, що ця війна неправедна, — Сидельников

Андрій Сидельников. Фото: facebook.com

У Росії навіть серед мобілізованих є ті, хто розуміє, що війна РФ проти України — геноцид, страшний злочин, несправедливість. Саме тому спостерігається дезертирство, добровільна здача в полон, перехід на бік України російських військових. Також активно працює партизанський рух на території РФ. Про це сьогодні, 21 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів російський політик і лідер руху “Говорите громче!” Андрій Сидельников.

“Багато хто в Росії, бувши навіть мобілізованим, розуміє, що ця війна неправедна, що це війна проти народу України, і що [президент РФ Володимир] Путін проводить геноцид. Багато хто просто не може вбивати інших людей”, — відмітив він.

Російський політик підкреслив, що військових, які усвідомили злочинність армії РФ, недостатньо.

“Переходи на бік України, здача в полон — це хороша ознака. Інша справа, що цієї кількості недостатньо. Партизанський рух теж шириться. Уже два роки повномасштабного вторгнення вони демонструють успіхи всередині країни і досить багато допомагають українським громадянам, Збройним силам України в боротьбі з цією фашистською нечистю. Чим більше російських солдатів здасться сьогодні в полон — тим швидше українська армія звільнить території, які захопив Путін”, — резюмував Сидельников.

Читайте також: Тенденція дезертирства в армії РФ зберігається з 2022 року, — Антонюк

Прямий ефір