Владна вертикаль, контрольована диктатором Володимиром Путіним, відірвана від звичайних громадян у Росії: вона непідзвітна їм і неадекватно реагує на загрози, що й призводить до численних жертв серед населення країни. Про це сьогодні, 10 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив політтехнолог, ексголова Громадської палати Башкортостану Ростислав Мурзагулов.
“Чому МНС, яке знало про те, що буде повінь, не вжило жодних заходів, щоб врятувати від неї людей? Власне, з тієї самої причини, чому ФСБ не вжила жодних заходів, хоча їм сказали і Америка, і Іран, що в такого числа в такому концертному залі відбудеться кривавий теракт. Тому що влада дуже відірвана від народу, вона народу не підпорядковується, вона перед народом не звітує”, — сказав він.
Ексголова зазначив, що на відміну від Росії, в Україні влада звітує перед народом, обирається населенням і залежить від нього.
“У населення України є своя думка, і вони не кричать щоразу: “Зеленський, допоможи!”. У Росії піраміда перевернута, а влада працює на іншу владу. Тобто вони залежать тільки один від одного. Така клоунада павуків у банку і призводить до того, що коли існує якась загроза для влади від іншої влади, тоді вони підскакують і тікають. Але коли щось загрожує населенню, яке нібито має бути носієм суверенітету Росії, відбувається те, що відбувається”, — наголосив Мурзагулов.
На його думку, головною проблемою Росії є диктатор Володимир Путін, який продовжує утримувати владу в Кремлі й керувати країною.
“Піраміду необхідно перевертати назад, ставити її на місце, щоб усе залежало від людей, і тоді, загалом, усе буде і трохи краще. Однак поки все так, як є, люди продовжуватимуть гинути і в “Крокусах”, і від повеней”, — підсумував Ростислав Мурзагулов.
Читайте також: “Чекають, коли нас затопить”: постраждалі від повеней у Росії звинувачують владу (ВІДЕО)
Нагадаємо, увечері 5 квітня в російському місті Орськ Оренбурзької області прорвало насипну дамбу на річці Урал. Прорив дамби, побудованої 2014 року з метою захисту автомобільної дороги та зміцнення берега річки, стався на тлі паводків. Ненормований приплив води почали фіксувати ще 3 квітня. Але напередодні прориву дамби голова міста Орськ Василь Козупиця запевняв, що вона має витримати навантаження.
Увечері 6 квітня прорвало другу дамбу, внаслідок чого ситуація почала погіршуватися і в обласному центрі — Оренбурзі.
Унаслідок катастрофи підтопленими виявилися понад 6,5 тис. будинків, кількість постраждалих наближається до сотні, є загиблі.
Вже 8 квітня сталися нові прориви дамби в селищах, що межують з Орськом.
Читайте також: Події в “Крокусі” були повністю контрольованими: аргументи на користь причетності влади РФ до теракту назвав Гудков