Україні необхідно активно розвивати виробництво власного далекобійного озброєння, — Загородній

Тарас Загородній. Скріншот: uatv.ua

Україні необхідно переводити економіку на “військові рейки” та розвивати виробництво власного дальнобійного озброєння, що надасть змогу завдавати ударів по території Росії в глибокому тилу. Таку думку сьогодні, 20 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політтехнолог Тарас Загородній.

“Мотивація у Путіна присутня, поки нікуди вона не зникла. Упевнений, що вони розгорнули власне військове виробництво, керівник Головного управління розвідки України [Буданов] визнав, що вони роблять ракети в обхід санкцій, іде виробництво снарядів. Це — сигнал, насамперед нашому Кабінету міністрів, що переведення економіки на “військові рейки” перезріло”, — сказав він. 

На його думку, Україні необхідно виробляти аналогічну кількість зброї, здатної вирішувати завдання і забезпечувати захист життя військових.

“Тим паче дивіться, що за всіма поставками озброєння стоїть чітко умова: не бити по території Російської Федерації. Це означає одне, що необхідно масово виробляти зброю власного виробництва, оскільки такою зброєю нам не заборонено бити по території Росії, а без перенесення війни на територію Росії, на жаль, війна може затягнутися на довгий термін, — у них досить багато ресурсів”, — зауважив він. 

Спікер також наголосив, що Україна активно діє в тилу противника, а це потребує належного забезпечення зброєю для успішного виконання завдань.

“Як каже голова Служби безпеки України пан Малюк: “Ми не заперечуємо і не підтверджуємо”. То з Владленом Татарським щось трапилося, то Захар Прилєпін, то Кримський міст. Агентам на території Росії, зокрема, необхідне максимальне технічне забезпечення для масштабування ударів і шкоди Російській Федерації, щоб вони почали ламатися в тилу, а не на фронті. Ось яка стратегія має бути, без переведення та оснащення української армії нашим далекобійним озброєнням, війна може затягнутися”, — резюмував Тарас Загородній.

Читайте також: Мільйон снарядів для ЗСУ: союзники пришвидшуються (ВІДЕО)

Як повідомлялося, у Японії триває другий день саміту лідерів країн G7 — представники обговорять передачу Україні винищувачів F-16 і способи досягнення миру у війні Росії проти України.

Також сьогодні, 20 травня, до Хіросіми прибув президент України Володимир Зеленський. 

Читайте також: Зеленський провів перші зустрічі у Хіросімі — подробиці (ФОТО, ВІДЕО)

Прямий ефір