У розподілі країни на зони карантину немає політичного підтексту, – Степанов

uatv
01.08.2020
Фото Facebook Максим Степанов

Рішення щодо продовження в Україні адаптивного карантину за новими правилами та розподілення регіонів відповідно до рівня поширення коронавірусної інфекції не має жодного політичного підтексту.

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив під час робочої поїздки до Рівненської області, повідомляє сайт МОЗ.

“Ми чесно говоримо, яка є ситуація в тому чи іншому регіоні. Ми показуємо цифри, у зв’язку з чим потрібно вводити “зелений” або “жовтий”, або “червоний” рівні. В Міністерстві охорони здоров’я немає жодного натяку на політику. Єдиний пріоритет – здоров’я та безпека українців”, – наголосив він.

За словами міністра, визначення рівня поширення COVID-19 у кожному конкретному регіоні відбувається автоматично без впливу людського фактору.

“Там чітко все систематизировано, немає людського фактору. Є цифри, які відображають реальну небезпеку, яка є в тому чи іншому регіоні”, – наголосив Степанов.

Очільник МОЗ зазначив, що ті чи інші обмеження в регіонах будуть вводитись виключно з урахуванням визначених показників. За його словами, Центральна комісія ТЕБ та НС щоп’ятниці аналізуватиме ситуацію в країні для визначення рівня поширення хвороби в кожній конкретній адміністративно-територіальній одиниці. Перехід регіону з однієї в іншу зону небезпеки можливий за умови погіршення ситуації протягом 5 днів поспіль.

Раніше в МОЗ розповіли, які області України потрапили в “червону” зону карантину.

Нагадаємо, що в Україні з 1 серпня починають діяти нові правила карантину.

Джерело UATV
дата01.08.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×