У порт Одеси йде судно з Китаю: в МОЗ запевняють, що коронавірусу там немає

uatv
13.02.2020
Фото з сайта glavcom.ua

В порт Одеси прибуває судно з Китаю CMA CGM URAL. У членів екіпажу немає підозри на коронавірус.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт МОЗ.

Зазначається, що зафіксовані випадки захворювання на ГРВІ.

За інформацією представників компанії, вжиті відповідні заходи, ведеться контроль за станом членів екіпажу.

Судно CMACGM URAL вийшло з останнього порту Китаю Шекоу 16 січня 2020 року. До прибуття в Україну воно здійснювало заходи до портів у Єгипті, Лівані, Туреччині та Румунії. У цих портах всі члени екіпажу судна пройшли перевірку відповідними службами на наявність у них ознак коронавірусної інфекції. Жодної підозри не виявлено.

“Зважаючи на максимальний 14-денний інкубаційний період захворювання на коронавірус та враховуючи термін 27 днів від виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеси, а також на перевірки членів екіпажу судна у попередніх – епідемічна ситуація на судні є благополучною”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після прибуття судна всі члени екіпажу пройдуть відповідний температурний скринінг та у разі підозри будуть скеровані в спеціальні медичні заклади. Будуть проведені лабораторні дослідження та тест на коронавірус.

“Санітарно-карантинні підрозділи МОЗ, які працюють у порту, відстежують курс слідування зазначеного судна та володіють інформацією про стан здоров’я екіпажу”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Японії на круїзному лайнері Diamond Princess зросла кількість випадків зараження коронавірусом. Всьго захворіли 218 людей.

Джерело UATV
дата 13.02.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×