У Міністерстві реінтеграції очікують напливу громадян з ОРДЛО після зняття карантину, – Замлинський (ВІДЕО)

uatv
29.07.2020
Фото з сайта dyvys.info

Після зняття карантину очікується наплив громадян із ОРДЛО.

Про це в програмі “На самом деле: Донбасс” на телеканалі “Дом” повідомив перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислав Замлинський.

За його словами, під час карантину громадянам, які перебувають на непідконтрольній території, українські соцслужби та Пенсійний фонд продовжують нараховувати всі виплати, навіть якщо вони не пройшли ідентифікацію.

“Ми як міністерство передбачили, що на період дії карантину плюс 30 днів, по-перше, всі нарахування зараз здійснюються – і пенсії, і соцвиплати. Людям кошти нараховуються і зараховуються на їхній особистий рахунок в “Ощадбанку”. І вони в будь-який момент, коли буде можливість прийти у відділення “Ощадбанку”, зможуть отримати всю суму або ту, яку вони вважають за потрібне, у межах тих нарахувань, які їм зробили органи соціального захисту”, – сказав Замлинський.

Читайте такожРостислав Замлинський розповів про умови зняття економічної блокади на окупованих територіях (ВІДЕО)

Раніше Замлинський повідомив, що віцепрем’єрміністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков запропонував створити державне підприємство, яке буде відповідати за утримання КПВВ.

Джерело UATV
дата 29.07.2020
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×