У Харкові відкрили перший в Україні Центр підтримки підприємців “Дія. Бізнес”

uatv
01.07.2020
Фото ОП

Національний проєкт із розвитку підприємництва “Дія.Бізнес” у Харкові офіційно відкрив свій перший Центр підтримки підприємців разом з консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу.

Про це інформує пресслужба ОП.

Центр відкрили у межах ініціативи президента Володимира Зеленського щодо створення програм для підтримки малого та середнього бізнесу під час епідемії коронавірусу.

“Малий та середній бізнес сьогодні страждає найбільше, адже не може працювати та не має великої фінансової “подушки”. А саме бізнес – це робочі місця та податки”, – сказав глава держави.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що такі центри підтримки підприємців мають бути по всій країні.

За його словами, до кінця 2020 року Мінцифри планує відкрити в різних куточках України ще два такі центри.

Починаючи з 2 липня, кожен підприємець зможе отримати в Центрі фахові консультації щодо пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо.

Також підприємці зможуть навчатися за системними освітніми програмами та відвідувати воркшопи, майстер-класи, використовувати поп-ап-локацію для тестування власного продукту.

Нагадаємо, у додатку “Дія” стали доступними цифрові паспорти.

Як вже повідомлялося, Україну обрали для участі в пілотних проєктах для транскордонного електронного підпису.

Джерело UATV
дата 01.07.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×