“Теплі кредити”: програму продовжили на рік

uatv
30.09.2020
Фото Укрінформ

Кабінет Міністрів України ухвалив розроблене Міністерством енергетики рішення  щодо  продовження у 2021 році програми “теплих кредитів”.

Про це повідомляє Урядовий портал, інформує UATV.

Зазначається, що на наступний рік програма спрямована на надання кредитів для жителів індивідуальних будинків та передбачає фінансування на суму 150 млн грн. Окрім того, громадяни отримають можливість залучати “теплі кредити” на придбання електроакумулюючих систем (систем накопичення енергії), обладнання для заряджання електротранспорту та інтелектуальних лічильників електроенергії.

Читайте також: Україна та Румунія створюють робочу групу з енергетики, – Кулеба

“За 6 років роботи “теплі кредити” довели свою ефективність. Держава допомагає родинам інвестувати у зазвичай недешеві заходи з енергоефективності, а населення активніше долучається до енергозбереження і в результаті зменшує витрати на комунальні послуги”, – зазначила т. в. о. міністра енергетики Ольга Буславець.

Як відомо, за 6 років роботи програми близько 850 тис. родин стали учасниками “теплих кредитів”, інвестували в енергоефективні заходи майже 9 млрд грн. При цьому отримано відшкодування з державного бюджету на суму 3,2 млрд грн. За оцінками експертів, енергоощадні заходи дають змогу економити 20-40% на комунальних платіжках.

Раніше повідомлялося, що американська компанія Westinghouse та “Енергоатом” підписали новий контракт про постачання в Україну палива для реакторів типу ВВЕР-440.

Джерело Урядовий портал
дата 30.09.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×