Справа нацгвардійця Марківа: в Італії сьогодні відбудеться чергове засідання апеляційного суду

uatv
15.10.2020
Фото Радіо Свобода

В італійському Мілані сьогодні, 15 жовтня, відбудеться чергове засідання апеляційного суду, який розглядатиме справу нацгвардійця Віталія Марківа.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ, інформує UATV.

Під час засідання адвокати Марківа представлять факти того, що в суді міста Павія використали некоректний переклад слів Віталія.

“Через абсолютно невірне тлумачення слів Віталія присяжних суду міста Павія ввели в оману, кажучи, що Віталій Марків під час прослуховування у камері слідчого ізолятору нібито говорив про свою пряму причетність до загибелі італійского журналіста Андреа Рокеллі“, – зазначають в МВС.

Водночас детальний аналіз розмови показує, що Марків не казав про свою причетність до загибелі Рокеллі, а навпаки – заперечував. Він висловив своє обурення тим, що італійська правоохоронна система намагається звинуватити його тільки через те, що у день загибелі італійського журналіста, 24 травня 2014 року, він перебував на горі Карачун за два кілометри від місця трагедії.

Проте громадська думка щодо цієї справи в Італії змінюється, наголошують в МВС. Так, аргументи сторони звинувачення на сторінках одного з видань розкритикував заступник прокурора міста Генуя Енріко Дзука. Крім цього, міжнародна організація “Репортери без кордонів” у своїй заяві в Twitter закликала до об’єктивного розгляду справи про загибель Рокеллі з урахуванням фактів і доказів невинуватості Марківа, які наведені у документальному фільмі італійських та українських журналістів “Не в тому місці, не в той час”.

Нагадаємо, Віталія Марківа було затримано в Італії влітку 2017 року. 
Він заперечує свою причетність до загибелі Роккеллі й Миронова.

Нацгвардійця у липні минулого року засудили до 24 років ув’язнення.

Джерело UATV
дата 15.10.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×