Справа Марківа: суд продовжить розгляд апеляції 1 жовтня

uatv
29.09.2020
Фото Радіо Свобода

У Мілані відбулося перше засідання апеляційного суду у справі нацгвардійця Віталія Марківа.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, інформує UATV.

За його словами, адвокати Марківа заявили клопотання про долучення до матеріалів справи важливих доказів, які вказують на непричетність нацгвардійця до загибелі італійського журналіста Андреа Роккеллі.

З-поміж висунених стороною захисту доказів – експертизи відео- і звукозаписи пострілів, які доводять, що в бік Роккеллі стріляли з боку позицій російських найманців із відстані 150-200 метрів, а не з боку гори Карачун, розташованої на відстані 1700-1800 метрів, і комісійна військова експертиза, згідно з якою Марків не міг бачити Роккеллі та людей, які його супроводжували, а також те, що за своїми службовими обов’язками він не міг віддавати накази про наведення і стрільбу в їхній бік.

Читайте також: У Мілані розглядають апеляцію у справі Марківа: українська громада зібралася на акцію підтримки

Окрім цього, адвокати висунули як доказ документальний фільм італійського режисера The Wrong Place (“Не в той час, не в тому місці”), в якому італійські військові експерти та юристи доводять необгрунтованість обвинувачень Марківу.

Адвокати наполягають на виїзді італійських прокурорів на місце подій, у м. Слов’янськ на гору Карачун, і на проведенні там необхідних експертиз.

“Суд пішов для ухвалення рішення, яке буде оголошено на наступному засіданні в четвер, 1 жовтня”, – повідомив Геращенко.

Сегодня состоялось первое заседание апелляционного суда Милана по делу нацгвардейца Виталия Маркива.Адвокаты Виталия…

Опубліковано Антоном Геращенком Вівторок, 29 вересня 2020 р.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час зустрічі в Римі обговорив із прем’єром Італії Джузеппе Конте звільнення нацгвардійця Марківа.

Джерело UATV
дата 29.09.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×