“Справа Хізб ут-Тахрір”: Мусліма Алієва утримують у підвальному приміщенні

uatv
13.07.2020
Фото Кримська солідарність

Фігуранта ялтинської “справи Хізб ут-Тахрір” Мусліма Алієва тримають у підвальному приміщенні.

Про це повідомив адвокат Едем Семедляєв, який 7 липня відвідав політв’язня, засудженого до 19 років, у слідчому ізоляторі Таганрога, інформує “Кримська солідарність“.

“Він розповів про умови тримання. Він сидить у підвальному приміщенні, де немає вікон, точніше вікно є, але воно повністю заварено. Внаслідок цього дуже жарко, повітря свіже не надходить”, – розповів Семедляєв.

За словами політв’язня Алієва, умови тримання змінились після того як він відмовився брати участь уголосуванні за поправки до Конституції РФ.

“Він розцінює це як тиск на нього через те, що не голосував. До цього приїжджав до нього генконсул України Тарас Малишевський і його помістили в більш-менш нормальні умови, де і камера була хороша, і вікно було”, – прокоментував адвокат.

Відразу після візиту консула, через кілька днів, його помістили в камеру з гіршими умовами.

Захист планує оскаржити дії адміністрації з приводу умов тримання.

7 июля адвокат Эдем Семедляев посетил политзаключенного из Крыма, фигуранта ялтинского дела Хизб ут-Тахрир Муслима…

Опубліковано Крымская солидарность Понеділок, 13 липня 2020 р.

Раніше стало відомо, що в окупованому Криму 60-річному політв’язню Сервету Газієву, що перебуває під слідством в сімферопольському ізоляторі, не надають кваліфіковану медичну допомогу в цивільній лікарні.

Нагадаємо, що окупанти змушували проголосувати на референдумі політв’язнів Абдулгазієва та Умерова, також політв’язня Сейтумерова.

Джерело UATV
дата 13.07.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×