Спогади про відпочинок: робимо декоративне панно в морському стилі (ВІДЕО)

uatv
27.01.2020
Скрін із відео

Головна суть цього панно – спогади про відпочинок. Чим більше нюансів, які привезли з моря або іншого відпочинку, ви розмістите на ньому, тим свіжіші будуть спогади.

Для виробу знадобляться: полотно, фарби, пензлі, вода, клей, джгути різногодіаметру, меблевий степлер, прищіпки та морський декор, який є під рукою.

Зі слів художниці Альони Бу Шдід, спочатку потрібно зробити фон. Для цього фарбами на полотні малюємо море. Після – відправляємо його сушитися.

Коли картина підсохне, можна приступати до наступного етапу – беремо мотузки, на які будемо кріпити фотографії або букви. Джгутики кріпимо так, щоб вузлики на їхніх кінчиках було видно – це теж елемент декору. Місце розміщення джгута – справа смаку.

За допомогою більш товстої мотузки можна зробити ручку, на якій буде висіти панно. Її також прикріплюємо за допомогою степлера.

Панно можна прикрасити елементами, привезеними з моря. Це можуть бути черепашки, камінчики, морські зірочки. Їх закріплюємо клеєм, попередньо переконавшись, що він створений для роботи саме з вашими матеріалами. Фотографії можна прикріпити до мотузки за допомогою декоративних прищіпок.

Панно готове!

Його можна повісити вдома на видному місці. Кожен раз, проходячи повз, ви подумки будете повертатися у відпустку.

Більше випусків програми “Приручаем волшебство” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 27.01.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×