Співпраця з міжнародними партнерами повинна привести до посилення санкцій проти РФ, – Кривонос (ВІДЕО)

uatv
25.09.2020
Фото з сайта apostrophe.ua

Україна повинна продовжувати активно співпрацювати з міжнародними партнерами, тому що на цьому етапі вона не може вирішувати проблеми силовим методом і вести війну на два фронти, навіть законно повертаючи свої землі.

Про це сказав заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос у програмі “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

“Тому завдання номер один – продовжувати активно співпрацювати зі світовими лідерами, піднімати питання щодо санкцій проти Російської Федерації, виводити Росію над цими санкціями на такий рівень, що питання стане – або вони віддадуть Крим, або вони залишаться “без штанів”, умовно кажучи, і це головне. Плюс паралельно посилювати всередині країни її обороноздатність, яка дасть можливість за необхідності діяти силовими методами”, – зазначив Кривонос.

Дуже важливим, за словами заступника секретаря РНБО, є створення міжнародної Кримської платформи. Також важливо об’єднувати людей, які піднімають в очах світової спільноти питання деокупації Криму.

“Росія з самого початку після окупації Криму почала відводити в бік і світове співтовариство, і безпосередньо керівництво України від цієї проблеми. Забудьте про неї, у вас є проблема – спочатку вирішіть питання з Донбасом. Це звичайна ідеологічна маніпуляція – визначення помилкових пріоритетів та орієнтирів. Давайте ви дивіться туди, а про це забудьте, вирішуйте це питання”, – сказав він.

Так само відбувається і на рівні світової спільноти. Росія намагається акцентувати увагу на вирішенні питання Донбасу, а про Крим взагалі мовчить.

“Хоча питання Криму стоїть на одному щаблі з питанням закінчення війни на Донбасі”, – додав Кривонос.

Читайте також: Росія залякує Україну заявами про захоплення дамби Північно-Кримського каналу, – Кривонос (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 25.09.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×