Спільно з міжнародними експертами сформовано дорожню карту розвитку туризму, – Ткаченко

uatv
13.07.2020
Фото з сайта 24tv.ua

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з міжнародними експертами сформувало дорожню карту розвитку туризму, яка ляже в основу стратегії розвитку туризму та курортів.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко на нараді під головуванням президента Володимира Зеленського, інформує ОП.

За його словами, стратегічними завданнями дорожньої карти є запровадження системи туристичної статистики, новий законопроєкт про туризм, який уже розроблено, вдосконалення системи управління галуззю, діджиталізація, створення реєстру суб’єктів туристичної діяльності.

Міністр нагадав, що 12 червня презентовано промокампанію #МандруйУкраїною. Спільно з Офісом президента проведено два рекламно-інформаційні тури Одеською та Херсонською областями.

Також, за його словами, спільно з обласними державними адміністраціями ведеться робота з формування туристичних маршрутів у регіонах. Окрім цього, триває робота над створенням багатомовного порталу Visit Ukraine.

Раніше Ткаченко повідомляв, що в Україні відновлять 100 культурних об’єктів.

Також міністр анонсував збільшення кількості книг, вистав, фільмів українською мовою.

Джерело UATV
дата 13.07.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×