Служіння ідеалам гуманізму: президент привітав українських миротворців з професійним святом

uatv
29.05.2020
Фото Укрінформ

Українські миротворці мають високий професіоналізм і бездоганні морально-ділові якості, вони завжди готові прийти на допомогу цивільним громадянам.

Це зазначив президент України Володимир Зеленський у привітанні з Міжнародним днем миротворців Організації Об’єднаних Націй, повідомляє UATV з посиланням на сайт глави держави.

“Сьогодні ми віддаємо шану самовідданості й самопожертві військовослужбовців і цивільного персоналу, які несуть нелегку службу по всьому світу, виконуючи благородну місію із підтримання міжнародного миру та безпеки. Високий професіоналізм та бездоганні морально-ділові якості українських миротворців, достойне виконання ними завдань у неспокійних куточках нашої планети гідно оцінені всіма державами-членами ООН”, – наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави зазначив, що мирні мешканці на різних континентах світу пам’ятають про доблесть, миролюбність і гуманізм українських воїнів миру. Наші миротворці завжди готові прийти на допомогу для цивільного населення та зробити все, що можуть, щоб полегшити їх страждання, а також примирити ворогуючі сторони.

Також Зеленський наголосив, що наша держава у час, коли вона зіткнулася із надзвичайними викликами, ще більше посилюватиме участь в операціях ООН для того, щоб збільшити свій внесок у міжнародний мир та безпеку.

“Вічна пам’ять і слава всім, хто віддав своє життя під час миротворчих операцій ООН. Упевнений, що українські миротворці й надалі віддано служитимуть ідеалам гуманізму, мирного існування та захисту життя людей. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту та успіхів у важливій справі, покладеній на українських миротворців”, – додав президент.

Раніше Володимир Зеленський привітав мусульман України з Рамазан-Байрамом.

Читайте також: Українські миротворці в Конго забезпечили ротацію персоналу національного контингенту Республіки Індонезія (ФОТО)

Джерело UATV
дата 29.05.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV