Руйнування скульптури “Гірка пам’ять дитинства” мають розслідувати якнайшвидше, – президент

uatv
07.09.2020
Фото Укрінформ

Володимир Зеленський засуджує будь-які прояви неповаги до пам’яті жертв Голодомору, їхніх рідних та всього українського народу. Глава держави закликає правоохоронні органи розслідувати акт наруги над скульптурою “Гірка пам’ять дитинства” якнайшвидше.

Про це повідомляє пресслужба ОП, пише UATV.

У повідомленні йдеться, що глава держави отримав листа від президента Світового конгресу українців Павла Ґрода, у якому висловлюється занепокоєність актом вандалізму, вчиненим напередодні 29-ї річниці незалежності України.

“Моя позиція чітка та однозначна: будь-які прояви вандалізму є печерною дикістю й жодним чином не можуть бути виправдані”, – наголосив Володимир Зеленський, коментуючи ситуацію.

Він наголосив, що поліція має провести всі необхідні слідчі дії, кваліфікувати правопорушення та впродовж місяця доповісти про перебіг розслідування.

Читайте також: СКУ налаштований зміцнити Україну як успішну демократичну державу, – Ґрод

“Правоохоронні органи мають не лише оперативно реагувати на випадки вандалізму стосовно меморіалів та пам’яток, але й запобігати їм, акцентував президент. – Меморіал буде відреставровано, скульптуру відновлять. Але кожен такий випадок спотворює уявлення про українців як про доброзичливий і цивілізований народ. Тож давайте залишатися людьми. Заради свого завтрашнього дня і майбутнього наших дітей”.

Нагадаємо, будівництво другої черги Національного музею Голодомору-геноциду, яке розпочалось у 2017 році, закінчать у 2023 році.

Джерело UATV
дата 07.09.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×