Росія не зрадіє передислокації військ НАТО в Польщу, – Марк Войджер (ВІДЕО)

uatv
09.07.2020
Фото з сайта tyzhden.ua

Виведення американських військ із Німеччини стало великим сюрпризом не тільки для Ангели Меркель, але навіть для американського військового керівництва.

Про це розповів старший науковий співробітник Центру Байдена Марк Войджер ведучій Тетяні Поповій у програмі “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом“.

“Виявляється, що Трамп і його команда ухвалюють такі дуже важливі, критичні навіть рішення в тіні, і це дуже небезпечна ситуація. Звичайно, це також дає сигнал Кремлю, що існують такі суперечки між державним і військовим керівництвом. Все це теж грає на користь російських проєктів в Європі”, – зазначив Войджер.

В цілому кількість військового контингенту США в Німеччині становить 35 тисяч осіб. За офіційними даними, буде виведено 9,5 тисячі американських військовослужбовців.

На питання, повністю чи частково будуть передислоковані війська США у Польщу, Войджер відповів, що цілком можливе часткове виведення військовослужбовців.

“Звичайно, тоді російське керівництво не буде задоволене, тому що все-таки це їхня основна скарга після кінця “холодної війни”, що мовляв війська НАТО й США пересуваються вже в сторону Росії. Тому це було б неприємним сюрпризом для них. А можливо так, що їх перекинули на інші театри військових дій, або просто ці плани отримали відсіч вже на рівні Сенату і в Пентагоні. Все-таки були такі ситуації, коли Трамп робив публічні заяви, потім змінював свою думку. Тому все ще не вирішено на 100%”, – додав старший науковий співробітник Центру Байдена.

Читайте також: США повністю виведуть свої війська з Афганістану

Джерело UATV
дата09.07.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×