“Людство не засвоїло трагічного уроку Другої світової”: Володимир Зеленський в ООН нагадав про агресію Росії (ВІДЕО)

uatv
22.09.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський виступив на комеморативному урочистому засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй із нагоди відзначення 75-ї річниці ООН.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

“75 років тому заснування ООН стало наступним символом, що людство має засвоїти трагічний урок Другої світової війни. Але окупація Криму та російська військова агресія Росії на Донбасі доводять, що цей урок не засвоєно”, – сказав Зеленський.

Він наголосив, що це – не просто війна в Україні: “Це – війна в Європі”.

“І це не просто посягання на суверенітет незалежної держави, це схоже на спробу повернутися до поділу сфер впливу в світі”, – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави закликав повернутися до цілей і принципів Статуту ООН.

“Чи насправді ми не здатні зупинити агресію та війни? Чи потрібно нам більше кривавих уроків, щоб переосмислити своє існування на цій планеті? Цього року пандемія коронавірусу стала шоком для всіх країн. Ми повинні використати цей попереджувальний знак, щоб зупинити суперечки та об’єднати зусилля для досягнення реальних проривних результатів. Не лише повернутися до цілей та принципів Статуту ООН, а й розпочати їхнє постійне та повне впровадження”, – заявив Володимир Зеленський.

Раніше США закликали Росію припинити агресію проти України.

Також нагадаємо, що МЗС України закликало світову спільноту не залишати поза увагою долю осіб, зниклих, викрадених чи безвісти зниклих на тимчасово окупованих Росією територіях України в Криму та на Донбасі.

Джерело UATV
дата22.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×