Рада асоціації Україна-ЄС: відома дата та учасники делегації

uatv
26.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

28 січня у Брюсселі, Королівство Бельгія, під головуванням прем’єрміністра України Олексія Гончарука відбудеться шосте засідання Ради асоціації Україна – Європейський Союз. 

Про це повідомляє UATV із посиланням на Урядовий портал.

Це буде перше засідання з новим складом українського уряду та новим складом Європейської комісії.

Порядок денний передбачає обговорення безпекової ситуації на сході України у контексті протидії російській агресії та імплементації Мінських домовленостей, а такожстану справ в окупованому Криму. 

“Під час засідання Ради асоціації сторони також проаналізують досягнутий прогрес з імплементації Угоди про асоціацію та обговорять стан двосторонньої торгівлі, шляхи поглиблення економічного та галузевого співробітництва України з ЄС, співпрацю у сфері юстиції, свободи та безпеки”, – йдеться в повідомленні.

Делегацію уряду України очолюватиме Олексій Гончарук. Делегацію ЄС – Високий представник ЄС із закордонних справ і безпекової політики, віцепрезидент Європейської комісії Жозеп Боррель. У засіданні також візьме участь Комісар ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Олівер Варгеї.

До української урядової делегації також входять віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, міністр інфраструктури України Владислав Криклій, міністр освіти і науки України Ганна Новосад, міністр фінансів України Оксана Маркарова, заступник міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції Іонан Валерія, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – торговий представник України Тарас Качка, заступник міністра юстиції України Валерія Коломієць, заступник міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції Костянтин Чижик.

Окрім участі у пленарному засіданні, під час візиту до Брюсселя глава українського уряду проведе двосторонні зустрічі з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем, Високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Жозепом Боррелем, виконавчим віцепрезидентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом, а також зустріч із представниками бельгійського бізнесу.

Раніше віцепрем’єрміністр Дмитро Кулеба заявив, що всі країни ЄС підтримують євроінтеграційні та євроатлантичні прагнення України.

Джерело Урядовий портал
дата 26.01.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV