Президент провів перше засідання Національної ради реформ

uatv
30.06.2020
Фото ОП

Реформи у державі вимагають сміливості та швидких дій, а робити висновки про їх ефективність можна тільки тоді, коли буде помітним результат.

На цьому наголосив глава української держави Володимир Зеленський під час проведення першого засідання Національної ради реформ за участю керівництва Кабінету міністрів і Верховної Ради, повідомляє UATV з посиланням на ОП.

“Будь-яка реформа – це перш за все результат. Коли ти йдеш по вулиці й почуваєшся в безпеці. Коли ти приходиш додому, а в кишені є гроші, тобто ти заробляєш. Тому для мене реформи – це можливість”, – зазначив президент.

Зеленський наголосив на необхідності втілення в життя судової реформи, адже в нашій державі існує великий запит на справедливість та безпеку. Також дуже важливо зробити ефективною систему охорони здоров’я.

Крім цього, за словами глави держави, є необхідними доступні кредити для населення, реформування податкової системи і пришвидшення приватизації. Водночас він відзначив позитивний прогрес у сфері діджиталізації, а також успіхи в галузі інфраструктури, зокрема в реалізації проекту “Велике будівництво”.

“Реформи – це ще й про відповідальність. Хтось повинен нести відповідальність та давати результат. Тому я думаю, що це головне завдання для Національної ради реформ. Зробити все, щоб нам всім хотілося жити в Україні”, – додав Володимир Зеленський.

Раніше повідомлялося, що Зеленський затвердив персональний склад Нацради реформ.

Читайте також: СБУ готова до публічної дискусії щодо реформування відомства, – Сергій Пунь

Джерело UATV
дата 30.06.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV