Президент представив нову очільницю Чернігівської ОДА

uatv
15.10.2020
Фото ОП

Глава Української держави Володимир Зеленський призначив новою очільницею Чернігівської обласної державної адміністрації Анну Коваленко.

Про це йдеться в указі №430/2020 президента, інформує UATV з посиланням на сайт ОП.

Голову ОДА Зеленський представив громаді області під час робочої поїздки на Чернігівщину. Також їй вручили відповідне посвідчення.

“Вона буде єдиною в Україні жінкою, яка очолює область. Дедалі більше жінок будуть ставати головами обласних державних адміністрацій. Я вважаю, що це дуже важливо. Для всіх українців важливо, щоб людина була порядна, щоб вона була чесна і професійна. Я вважаю, що саме ця людина є такою”, – наголосив президент.

Очільниця ОДА повинна втілювати у життя перспективні цілі, які допомагатимуть розвиватися регіону, зазначив Володимир Зеленський.

Водночас Анна Коваленко наголосила, що добре розуміє перспективи і прагнення регіону, а також проблеми, з якими зараз бореться Україна.

“Буду робити все від мене залежне для того, щоб стрімко розвивався цей регіон. І це можливо лише завдяки щоденній та наполегливій співпраці з вами – присутніми тут народними депутатами, бізнесменами, майбутніми лідерами регіонального та місцевого рівня”, – зазначила Коваленко.

Раніше повідомлялося, що голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко подав у відставку. Указом президента №429/2020 від 13 жовтня Прокопенка звільнили з посади.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський представив нового очільника Черкаської ОДА.

Джерело UATV
дата 15.10.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×