Політв’язню Газієву не надають кваліфіковану медичну допомогу, – адвокат

uatv
02.07.2020
Фото “Кримська солідарність”

В окупованому Криму 60-річному політв’язню Сервету Газієву, що перебуває під слідством в сімферопольському ізоляторі, не надають кваліфіковану медичну допомогу в цивільній лікарні.

Про це розповіли адвокат Олександр Стасюк і рідна сестра політв’язня Світлана Аблямітова, інформує “Кримська солідарність”.

“Мій брат – літня людина. У нього постійно напади в кишечнику, регулярно піднімається високий тиск, ліки вкрай складно передати”, – говорить Світлана Аблямітова.

30 червня Сервета Газієва в слідчому ізоляторі відвідав його адвокат Олександр Стасюк.

“Особливої ​​уваги вимагає стоматологія, ми зараз нею займаємося. Чим буду займатися я – це постаратися все ж вивести його до цивільної лікарні, де дійсно кваліфіковані лікарі ще раз його оглянуть і, сподіваюся, пролікують. Є проблеми зі шлунком, є проблеми з тиском. Звичайно, від перебування в слідчому ізоляторі вони не зникають, а залишаються, тобто лікування він там не отримує належного, оскільки фахівців немає, лікарських засобів немає”, – заявив адвокат після візиту в ізолятор.

За словами правозахисника, ліки не відразу передаються.

Нагадаємо, що Сервет Газієв був арештований 27 березня 2019 року. Політв’язню загрожує позбавлення волі строком до 20 років.

Раніше повідомлялося, що окупанти змушували проголосувати на референдумі політв’язнів Абдулгазієва та Умерова, також політв’язня Сейтумерова.

Джерело UATV
дата 02.07.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×