Політв’язні Сейтмеметов і брати Сейтумерови залишаться в СІЗО до 9 серпня

uatv
07.07.2020
Фото КримЅОЅ

Підконтрольний окупантам “суд” в незаконно анексованому Криму залишив у СІЗО фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” (третя бахчисарайська група) Рустема Сейтмеметова, Сейтумера Сейтумерова і Османа Сейтумерова.

Про це повідомляє “Кримська солідарність”.

Політв’язні залишаться в СІЗО до 9 серпня 2020 року.

Рустем Сейтмеметов розповів захисту про умови утримання в СІЗО: 24 людини в камері, при наявності 20 спальних місць. Через спеку, задухи і переповненість камери, почалися проблеми зі здоров’ям. Проте ліки, передані родичами, йому не видали.

Адвокат Еміне Авамілєва зазначила, що Осман Сейтумеров заявив про переслідування з релігійних і політичних мотивів.

“З огляду на стан здоров’я підзахисних, наприклад, Османа Сейтумерова, те, що у нього ряд хронічних захворювань, які не сумісні з перебуванням в СІЗО, до них можливо застосувати інший запобіжний захід, як перебування під домашнім арештом”, – заявляли адвокати.

11 березня 2020 року в Бахчисараї пройшли обшуки в декількох будинках кримських татар: Енвера Мустафаєва, Амета Сулейманова, братів Сейтумера і Османа Сейтумерова, їх дядька Рустема Сейтмеметова.

Нагадаємо, що в незаконно анексованому Криму сьогодні, 7 липня, після обшуків затримали щонайменше шістьох громадян України.

Читайте такожКримського татарина, який заявив про тиск ФСБ, звинуватили “в наданні неправдивих свідчень”

Джерело UATV
дата 07.07.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×