Піротехніки з початку року знищили 906 вибухонебезпечних предметів, – ДСНС

uatv
21.01.2020
Фото ДСНС

Від початку 2020-го року піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій знешкодили вже девять сотень вибухонебезпечних предметів.

Про це інформує UATV з посиланням на пресслужбу ДСНС.

“Загалом, з початку 2020-го року піротехнічні підрозділи служби вилучили та знищили 906 вибухонебезпечних предметів, зокрема авіаційних бомб”, – йдеться у повідомленні.

Так, лише вчора, 20 січня, піротехніки здійснили 23 виїзди, під час яких вилучили та знищили 139 вибухонебезпечних предметів, зокрема 1 авіаційну бомбу.

Також в ДСНС закликали громадян бути обережними під час виявлення вибухонебезпечних або невідомих предметів. Їх не можна торкатися, пересувати, заливати рідинами, засипати ґрунтом, чимось накривати або здійснювати якийсь інший вплив. Забороняється намагатися розібрати або самостійно знешкодити знахідку.

“Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером “101” або “102“, а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси”, – зазначили в ДСНС.

Нагадаємо, у 2019-му році піротехніки знищили понад 65 тис. вибухонебезпечних предметів.

Джерело UATV
дата 21.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×