Перший транш МВФ обсягом мінімум 1,75 млрд доларів очікується до кінця травня, – Марченко

uatv
21.05.2020
Фото Мінфін

Розмір першого траншу Міжнародного валютного фонду в межах нової кредитної програми становитиме мінімум 1,75 мільярда доларів.

Про це сказав міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю виданню Новое время, повний текст якого опублікований на сайті Мінфіну.

“Ми зараз фіналізуємо меморандум і після цього чекаємо рішення борда МВФ про нову програму. Очікуємо перший транш до кінця травня, його обсяг буде як мінімум 1,75 мільярда доларів. Ми готуємо кілька сторін підписання, спільний документ, лист про наміри і сам меморандум, потім рішення борда МВФ про відкриття нової програми для України і виділення коштів”, – сказав міністр.

За словами Марченка, команда МВФ за останні 4-5 років не змінилася, і ті основні блоки меморандуму, які були в попередніх версіях, знаходять своє відображення в нинішній.

“Розкриваються додаткові моменти, ставляться структурні маяки за певними напрямами. Я б не хотів зараз коментувати, що там конкретно може бути. Поки що не бачу складнощів у його імплементації. У нас було основне – це отримати prior action у голосуванні за банківський закон – питання знято, це ключове”, – додав міністр.

Раніше стало відомо, що МВФ і Україна працюватимуть за новою програмою.

Нагадаємо, під час пресконференції 20 травня президент України Володимир Зеленський повідомив, що найближчим часом підпише банківський закон.

Джерело Новое время
дата 21.05.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×