Особливі моделі та онлайнформат через карантин: як пройшов Lviv Fashion Week (ВІДЕО)

uatv
11.10.2020
Скрін з відео

Для проведення Lviv Fashion Week вперше дизайнери одягу працювали разом з музикантами, художниками і скульпторами, а крім професійних брали участь в показі й особливі моделі.

“Дуже схвильовано, бо це незвично, я взагалі не була ніколи у цій сфері”, – ділиться своїми відчуттями учасниця Lviv Fashion Week Аліса Легович.

Для Аліси вихід на подіум – дебютний. Раніше дівчина працювала логістом. Все її життя змінилася в один момент – після народження дитини через інфекцію їй ампутували ногу. Аліса навчалася заново не просто ходити, а жити.

“У цей час як АТО, ви самі розумієте, є багато інвалідів. Вони всі сидять вдома, як і я сиділа. Мене стимулював до життя в першу чергу мій син – я хочу, щоб він бачив, що у нього повноцінна мама, а також мої батьки”, – каже Аліса.

Один з найяскравіших показів львівського тижня моди – колекція українського дизайнера Олени Болдарєвої. Вона об’єднала свій показ з виступом рок-групи і трейсерів (людей, які займаються паркуром).

“Як і в колекції, ми бачимо в житті менше червоного кольору, менше любові. Я закликаю, щоб люди на це звернули увагу і більше стали один до одного люблячими”, – зазначила дизайнер одягу, режисер Lviv Fashion Week Олена Болдарева.

Подіум прикрасили інсталяціями з металу скульптора Петра Грицюка.

“Я робив скульптури до цього. Олена побачила, їй вони сподобалися. Потім ми почали думати про цей проєкт, Олена почала подавати дуже класні задуми, і я зі своїм баченням почав проявляти це в металі”, – говорить скульптор.

Свою колекцію одягу дизайнер Олеся Марчук доповнила еко-сумками.

Карантин і в цей захід вніс корективи: нововведення цього року – скорочена кількість показів, дистанція між гостями і онлайнформат.

“Ми можемо запустити в зал показу лише 100 відвідувачів, тому у нас аудиторія в залі показів раз у п’ять менша, ніж зазвичай. Для цього ми поставили у дворі нашої основної локації великий екран, на якому можна подивитися всі покази. Ми намагалися дотриматися всіх можливих умов і рекомендацій, які тільки є. У нас відстань між кріслами півтора метра, тільки масковий режим, санітайзери”, – розповіла організатор Lviv Fashion Week Дарія Янковська.

Детальніше – в сюжеті телеканалу “Дом“.

Джерело UATV
дата 11.10.2020
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×