“Об’єднані зусилля-2020”: артилеристи тренувалися знищувати ворожі катери в акваторії Азовського моря (ФОТО)

uatv
24.09.2020
Фото з сайта armyinform.com.ua

Військові Десантно-штурмових військ ЗСУ тренувалися знищувати ворожий морський десант у межах стратегічних командно-штабних навчань “Об’єднані зусилля-2020“. Тренування відбувалися на узбережжі Азовського моря.

Про це повідомляє UATV з посиланням на інформаційне агентство Міністерства оборони України “АрміяInform“.

Десантники після прибуття на визначену місцевість зайняли позиції для нанесення вогневого удару.

“Завдання перед бійцями стояло відповідальне: провести топогеодезичну та метеорологічну підготовку, максимально точно визначити координати знаходження десантних катерів противника у морі та швидко “доставити” снаряди до цілей”, – йдеться в інформації.

Перед військовими стояло завдання знищити “першу хвилю” ворожого морського десанту та унеможливити висадку його другого ешелону.

Під час тренувань також перевіряли вміння підрозділів реактивної та самохідної артилерії управляти вогнем та забезпечувати прикриття основних сил десантно-штурмових підрозділів під час наступальних дій.

“Завдяки точним вогневим ударам та злагодженості бойових розрахунків артилерійських систем, нам вдалося зірвати наміри умовного противника щодо висадки морського десанту на одній з десантно-доступних ділянок узбережжя Азовського моря”, ‒ розповів командир бригади ДШВ.

Нагадаємо, президент разом з міжнародними партнерами відвідав військові навчання Об’єднані зусилля-2020″.

Читайте також: “Об’єднані зусилля-2020”: у чотирьох областях проводять навчання резервістів (ФОТО)

Джерело UATV
дата 24.09.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×