Нагірний Карабах: Азербайджан захопив російську зброю та автомобілі (ВІДЕО)

uatv
02.10.2020
Скрін каналу “Дом”

Зброю та автомобілі російського виробництва захопили азербайджанські військові у Нагірному Карабасі. Офіційний Баку наполягає, що вірменські сили повинні покинути територію невизнаної республіки. Вірменія, в свою чергу, не проти переговорів, але готується до війни. Більше про ситуацію в Нагірному Карабасі – дивіться у матеріалі каналу “Дом”.

Вірмени готові воювати за Нагірний Карабах, який вважають своїм. Резервісти вишикувалися в чергу до військкоматів. Сили Вірменії – 40 тисяч військових, ще 210 тисяч – у резерві.

Воювати за Нагірний Карабах, територія якого офіційно належить Азербайджану, готові і азербайджанці. Тут кількість військових – в три рази більше, ніж у Вірменії –120 тисяч військовослужбовців і ще 300 тисяч у запасі.

Сторони звинувачують одна одну в залученні найманців. Азербайджанські військові демонструють захоплені автомобілі, боєприпаси і зброю. Велика частина – російського виробництва. Серед вилучених автомобілів – вантажівки “Урал” 2019 року випуску.

У свою чергу міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу сказав, що Азербайджан не просив військової допомоги, але Туреччина, у разі необхідності, готова втрутитися.

За шість днів військових дій в невизнаному Нагірному Карабасі загинуло 19 мирних жителів, 55 отримали поранення. Це – офіційні дані Азербайджану. Сили самопроголошеної республіки заявили про втрату 104 військових. Азербайджан про свої втрати не говорить.

Джерело UATV
дата 02.10.2020
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×