На окупованих територіях кількість політв’язнів наблизилася до 120, – Умеров

uatv
19.07.2020
Фото Укринформ

В незаконно анексованому Криму Росія продовжує чинити тиск на кримських татар. Загалом на окупованих територіях України кількість людей, яких окупанти ув’язнили з політичних мотивів, наблизилася до 120.

Про це сказав депутат ВР, співголова групи міжпарламентських зв’язків з Турецькою Республікою Рустем Умеров, повідомляє Укрінформ з посиланням на агентство “Анадолу”.

“Окупація в Криму та на сході України триває вже шість років. Кількість політв’язнів наблизилася до 120, а кількість дітей без батька досягла 200. Я не думаю, що це закінчиться. Це триває як психологічна атака на наші сім’ї, наших людей похилого віку та наших дітей”, – зазначив Умеров.

Він нагадав також, що Україна зверталася до Туреччини з проханням посприяти звільненню політв’язнів.

Депутат наголосив, що РФ може здійснити спробу вдертися на територію України, аби розв’язати проблему постачання води з Дніпра на півострів.

“Відповідно до Женевських конвенцій, окупант несе відповідальність за територію, яку займає. Вони кажуть, що в Криму немає води. Вони можуть здійснити вторгнення, щоб отримати воду з Дніпра”, – каже Умеров.

Раніше секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов зазначав, що в окупованому Криму достатньо води для населення.

Читайте також: Обмін людей на воду в Крим неприпустимий, – Полозов (ВІДЕО)

Джерело Укрінформ
дата 19.07.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×