МВС Ізраїлю закликало Україну пропустити хасидів, які застрягли на білоруському кордоні

uatv
16.09.2020
Фото TUT.BY

Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю закликало Україну, щоб хасидів, які перебувають на українсько-білоруському кордоні, пропустили на територію нашої держави для святкування Рош га-Шана.

Про це розповів заступник міністра закордонних справ Євген Єнін на своїй сторінці в Facebook.

“Ми з розумінням ставимося до зусиль Ізраїлю сприяти пропуску вказаних людей в Україну, зокрема отримане дипломатичними каналами звернення міністра внутрішніх справ Ізраїлю на адресу президента України”, – написав замміністра.

Єнін закликав ізраїльську сторону до продовження комунікації з цих питань на рівні урядів двох держав, як це і було до цього часу. Він наголосив, що зазначені питання входять насамперед до компетенції Кабінету міністрів України.

Дипломат додав, що паломників-хасидів, які досі перебувають на українсько-білоруському кордоні, зусиллями української влади, посольств Ізраїлю в Україні та Білорусі, а також низки єврейських громад України, вдалося забезпечити кошерною їжею та напоями.

Заступник міністра закордонних справ нагадав, що заборона на в’їзд іноземців до України діятиме до 28 вересня. МЗС звернулося до Білорусі з проханням не пропускати іноземців, яким Київ заборонив в’їзд.

Раніше Ізраїль закликав Україну заборонити паломництво хасидів до Умані.

Читайте такожЗаборона масового паломництва хасидів: МВС введе технічні обмеження (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 16.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×