Малий бізнес, фермерство та реформи: Україна отримала від ЄС €105 млн

uatv
16.07.2020
Фото з сайта opinionua

У межах пакета допомоги Євросоюзу Україна отримала 105 млн євро на підтримку малого бізнесу, реформ та подолання наслідків епідемії COVID-19.

Про це інформує Урядовий портал.

Віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина вже підписала три угоди з Європейською комісією на фінансування нових програм допомоги ЄС.

“Допомогу від Європейського Союзу спрямують на низку напрямів – від посилення спроможностей органів влади та надання експертних консультацій щодо проведення реформ, до інвестування в малі фермерські господарства та інноваційні гранти для розвитку малих та середніх підприємств. Утілення цих програм стимулюватиме розвиток економіки України, а також дозволить ефективніше протидіяти викликам у сфері охорони здоров’я”, – заявила Стефанішина.

Так, 60 млн євро виділять на програму технічного співробітництва. Вона дозволить міністерствам отримати експертну підтримку при розробці та впровадженні реформ, поліпшити якість законодавчих процесів у парламенті, впровадити необхідні реформи у сфері охорони здоров’я тощо.

25 млн євро спрямують на реалізацію програми підтримки ЄС для розвитку сільського господарства та малих фермерських господарств в Україні.

20 млн євро буде виділено на Програму “EU4BUSINESS: Підтримка малих та середніх підприємств (МСП) в Україні”.

Нагадаємо, що Євросоюз виділяє Україні €11,5 млн на реформу державного управління.

Також Євросоюз та ВООЗ передали обладнання для тестування на COVID-19.

Джерело UATV
дата 16.07.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×