Літак із українцями з Китаю приземлився у “Борисполі”, їх відправлять на Полтавщину

uatv
20.02.2020
Фото SkyUp Airlines

Сьогодні, 20 лютого, о 9:40 годині, український пасажирський літак спецрейсу “PQ 7302”, на борту якого перебували евакуйовані з Китаю українці, приземлився в міжнародному аеропорту міста Бориспіль.

Про це інформує пресслужба МВС.

На борту повітряного судна перебувають 45 громадян України і 27 іноземців, а також екіпаж і супроводжуючі лікарі.

В МВС наголосили, що всі пасажири є здоровими і не мають симптомів коронавірусу.

Фото МВС України

“Неодноразові суворі санітарно-епідеміологічні перевірки стану їхнього здоров’я, проведені китайською владою під час посадки на борт у КНР, під час проміжної посадки в м. Алма-Ати у Казахстані, а також контроль їхнього стану на борту літака під час польоту фаховими лікарями МОЗ України підтвердили, що всі евакуйовані не мають жодних симптомів хвороби та є здоровими”, – сказано в повідомленні.

Після прибуття всі особи пройдуть належний прикордонний контроль із дотриманням всіх норм і правил санітарно-епідеміологічної безпеки відповідно до міжнародних медико-санітарних правил ВООЗ у спеціальній відокремленій зоні летовища.

Спеціальний транспорт ДСНС у супроводі поліції доправить евакуйованих на територію медичного центру Національної гвардії України “Нові Санжари” у Полтавської області.

“Протягом 14 днів вони перебуватимуть в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарного-епідеміологічного контролю і безпеки. Всі протиправні спроби перешкоджання розміщенню евакуйованих на цьому об’єкті або порушення режиму їхньої обсервації будуть припинені Нацполіцією та Нацгвардією відповідно до вимог закону та рішення урядового штабу”, – зазначили в МВС.

Нагадаємо, що першу смерть від коронавірусу зафіксували в Європі.

Джерело UATV
дата 20.02.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV