Кулеба зустрівся із власниками українського бізнесу в Туреччині

uatv
04.07.2020
Фото МЗС України

У межах візиту до Туреччини міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся із власниками та керівниками українського бізнесу, який працює в цій країні. 

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ, інформує UATV.

Учасники зустрічі обговорили основні проблемні питання, з якими зіштовхуються українські підприємства у Туреччині.

Кулеба зазначив, що МЗС та дипломатичні установи за кордоном визначили одним із пріоритетів створення додаткових можливостей для українських компаній за кордоном, розвиток взаємовигідної торгівлі та інвестицій з іноземними державами, просування українських виробників на ринках інших країн, захист законних прав та інтересів українського бізнесу за кордоном.

Глава МЗС України відзначив ІТ-послуги та сільське господарство як дві експортні сфери, які гідно представляють бренд Україна у світі. 

Представники бізнесу відзначили, що підписані у 2017 році оновлені угоди про уникнення подвійного оподаткування та взаємне сприяння і захист інвестицій покращили умови для їхньої діяльності. Вони також наголосили на важливості подальшої роботи з укладення угоди про зону вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

Власники та керівники українського бізнесу схвально відзначили ініціативу Посольства України в Туреччині зі створення Асоціації українського бізнесу в Туреччині – об’єднання, яке покликане сприяти українським компаніям на турецькому ринку. 

Раніше повідомлялося, що українці зможуть отримувати в Туреччині короткострокові туристичні дозволи на проживання.

Нагадаємо, що Україна й Туреччина домовилися відновити авіасполучення з 1 липня.

Джерело UATV
дата 04.07.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×