Країни ООН засудили порушення Росією прав людини в окупованому Криму

uatv
15.09.2020
Фото Укрінформ

Держави-члени ООН у спільній заяві закликали Росію як державу-окупанта дотримуватися своїх зобов’язань згідно з міжнародним гуманітарним правом, гарантувати права і свободи людини, неухильно виконувати резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо територіальної цілісності України та стану з правами людини в АР Крим та м. Севастополь.

Про це інформує пресслужба МЗС України, інформує UAТV.

Зазначається, що під час 45-ї сесії Ради ООН з прав людини держави-члени ООН окремо наголосили на необхідності виконання Російською Федерацією наказу Міжнародного суду ООН щодо скасування заборони Меджлісу як представницького органу кримськотатарського народу та забезпечення умов для викладання української мови на півострові.

“Держави-члени ООН також вимагають від держави-окупанта невідкладно забезпечити повний і безперешкодний доступ на територію АР Крим та м. Севастополя для міжнародних моніторингових місій, як це зазначено в резолюціях ГА ООН 71/205, 72/190, 73/263 та 74/168″, – інформує українське зовнішньополітичне відомство.

У МЗС зазначають, що сьогодні в Женеві міжнародне співтовариство ще раз підтвердило свою непорушну підтримку суверенітету, територіальної цілісності та непорушності кордонів України, засудило порушення Росією прав людини та міжнародного гуманітарного права на окупованому півострові.

Читайте також: Росія сама має забезпечити водою населення окупованого Криму, – МЗС України

Раніше повідомлялося, що український суд арештував 65 літаків, які порушили порядок в’їзду та виїзду з окупованого Криму.

Джерело UATV
дата15.09.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×