Кошти на погашення зарплатних боргів усім шахтарям уже виділені, – Ковалів

uatv
30.06.2020
Фото ОП

Ситуація у вугільній галузі перебуває на постійному контролі відповідно до завдання президента Володимира Зеленського. В ОП наголошують, що готові оперативно реагувати на всі проблеми, які виникають.

Про це повідомила заступниця керівника Офісу президента України Юлія Ковалів під час зустрічі з шахтарями, які сьогодні, 30 червня, прийшли з акцією на вул. Банкову в Києві, інформує UATV з посиланням на ОП.

Ковалів запевнила, що за результатами наради з представниками уряду, яка відбулася минулого тижня, Кабмін у п’ятницю ухвалив потрібні рішення для виділення з бюджету приблизно 340 млн грн на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам усіх державних шахт. Лише одна шахта, у виплатах для якої відбулася затримка, отримає кошти сьогодні.

“Станом на сьогодні та заборгованість, яка була накопичена з початку року, мала бути погашена. Уряд ухвалив усі необхідні рішення за дуже короткий термін”, – наголосила Юлія Ковалів.

За її словами, президент поставив завдання, щоб у майбутньому не було заборгованостей із зарплати шахтарям, а також відновлювалася нормальна робота шахт і нарощувався експорт електроенергії.

Під час зустрічі із шахтарями також обговорили погашення заборгованості за відвантажене вугілля та перспективи шахтарських містечок.

“Заступниця керівника Офісу президента зазначила, що всі проблемні питання, які нині є в енергетиці загалом і вугільній галузі зокрема, накопичувалися протягом тривалого періоду. Тому їхнє вирішення потребує певного часу. Юлія Ковалів закликала учасників акції сформувати переговорну групу від шахтарів і спільно працювати над розв’язанням нагальних проблем. Вона запевнила, що Офіс глави держави максимально цьому сприятиме”, – додають в ОП.

Раніше повідомлялося, що шахтарям перерахували ₴653 млн для погашення частини зарплатних боргів.

Читайте також: На шахті в Луганській області стався обвал: є загиблий і травмований

Джерело UATV
дата 30.06.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV