Коронавірус: в Україні створили оперативний штаб із запобігання поширенню хвороби (КАРТА)

uatv
24.01.2020
Фото UATV

Кабінет міністрів розробив і затвердив чіткий план дій, щоб запобігти потраплянню коронавірусу на територію України. Також у Міністерстві охорони здоров’я вже створили оперативний штаб.

Про це сьогодні, 24 січня, повідомив прем’єрміністр України Олексій Гончарук під час брифінгу за результатами засідання уряду, повідомляє UATV.

“Сьогодні ми відреагували на ту інформацію, яка поширюється в світі про епідемію коронавірусу. Ми ухвалили рішення про чіткий план дій, вже створено оперативний штаб на рівні Міністерства охорони здоров’я під керівництвом міністра”, – зазначив Олексій Гончарук.

Оперативну інформацію уряд в останні декілька днів отримує від Всесвітньої організації охорони здоров’я, додав прем’єрміністр. Також він наголосив, що станом на сьогодні в Україні не зафіксовано жодного випадку подібного захворювання, тому немає підстав для занепокоєння.

Сьогодні, 24 січня, відбудеться координаційна нарада з усіма службами, які забезпечують контроль під час перетину кордону. Також Гончарук повідомив, що сьогодні ввечері МОЗ додатково проінформує українців про новий вірус.

Станом на 24 січня від хвороби, спричиненої коронавірусом, у Китаї вже померли 26 людей, кількість хворих становить понад вісімсот.

Простежити за хронологією поширення коронавірусу у світі можна за допомогою карти:

Нагадаємо, у Китаї через новий вірус “закрили” вже вісім міст. Клінічні випробування вакцин проти коронавірусу планують почати влітку.

Джерело UATV
дата 24.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×