Коронавірус в Україні: перша людина одужала

uatv
20.03.2020
Фото АР

Сьогодні, 20 березня, стало відомо, що житель Чернівців, у якого першого в Україні було зареєстровано коронавірус, одужав. Він вже повертається додому.

Про це повідомив Володимир Зеленський у своєму  відеозверненні, пише UATV.

“Пацієнту з Чернівців зробили повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І він вдруге показав негативний результат, – зазначив президент. – А отже, можемо констатувати офіційно: сьогодні в Україні з’явилась перша людина, яка одужала від коронавірусу”.

Звернення Президента України щодо протидії поширенню коронавірусу від 20 березня 2020 року.

Доповідаючи про протидію поширенню коронавірусу в Україні станом на ранок 20 березня, Володимир Зеленський повідомив радісну новину. В Україні є перший пацієнт, який одужав від коронавірусу. Хворому з Чернівців було зроблено повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І він вдруге показав негативний результат.Крім того, Президент подякував фахівцям Інституту молекулярної біології Національної академії наук України за оперативне виготовлення першої партії експрес-тестів, а також повідомив, що в ближчі дві доби до України прибудуть:• 10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України;• 10 апаратів штучної вентиляції легень;• 1 млн масок, які надійдуть в українські аптеки;• 100 тис. масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції;• 400 тис. експрес-тестів та 10 тиc. літрів дезінфекційної рідини.Перегляд відео з субтитрами: https://bit.ly/2Qzm6ul

Опубліковано Офіс Президента України Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

Зеленський наголосив, що це найприємніша звістка за сьогодні. “Вона свідчить про те, що в нас точно все буде добре”, – сказав він.

Нагадаємо, із Польщі поїздами вже евакуювали 1150 українців

Джерело UATV
дата 20.03.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×