Коронавірус в Україні: найбільше летальних випадків реєструється у хворих із цукровим діабетом (ВІДЕО)

uatv
01.04.2020
Фото з сайта zik.ua

В Україні за останніми даними зафіксували 669 випадків COVID-19. Померли 17 людей. У статистику потрапляють усі випадки, в яких діагностували коронавірусну хворобу.

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу, інформує UATV.

“Якщо говорити про летальні випадки, сьогодні у статистику потрапляють усі випадки, в яких ми діагностували коронавірусну хворобу. Це не значить, що у всіх 17 випадках коронавірусна хвороба призвела до летального наслідку. Проводячи аналізи і розглядаючи кожен конкретний випадок, ми відстежуємо, що смерть відбувається і з інших причин. Звертаємо увагу, що найбільша кількість летальних випадків сьогодні реєструється у хворих з цукровим діабетом”, – сказав він.

Невдовзі МОЗ оприлюднить інформацію щодо кожного летального випадку окремо.

Також Ляшко повідомив, що в кожній області країни буде визначений конкретний пологовий будинок для вагітних із коронавірусом.

“Ми дали доручення керівникам обласних структурних підрозділів у кожній області визначити певний заклад, в який будуть привозити вагітних із коронавірусною хворобою, щоб виділити зелені і червоні зони, які будуть зосереджені на наданні медичної допомоги хворим”, – сказав він.

Ляшко наголосив, що 1 квітня система охорони здоров’я запрацювала в іншому режимі. НСЗУ передбачила спеціальний тариф, який буде застосований для закладів охорони здоров’я, які надають хворим на COVID-19 меддопомогу.

LIVE | Брифінг МОЗ щодо заходів з протидії поширенню коронавірусу в Україні

Опубліковано UATV українською Середа, 1 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 31 березня в Україну прибув літак із новою партією ПЛР-тестів та засобами захисту.

Джерело UATV
дата 01.04.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV