Економічна співпраця та війна на Донбасі: Єрмак зустрівся з радниками Меркель

uatv
02.06.2020
Фото Укрінформ

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Берліні зустрівся з радником канцлера Ангели Меркель з економічних питань Ларс-Гендріком Рьоллером та зовнішньополітичним радником Яном Гекером.

Про це інформує пресслужба ОП.

На зустрічі з Рьоллером сторони обговорили питання фінансової підтримки України, а також перспективи інвестиційної співпраці. Андрій Єрмак подякував німецькій стороні за сприяння у виділенні Україні нового траншу кредиту МВФ.

Співрозмовники звернули увагу на проведення четвертого Українсько-німецького бізнес-форуму, який заплановано на першу половину наступного року, та можливість участі в ньому канцлера Німеччини Ангели Меркель.

На зустрічі з Гекером Єрмак заявив, що Україна продовжує наполягати на виконанні домовленостей грудневого саміту “нормандської четвірки” для проведення наступного саміту лідерів держав у Берліні.

За словами керівника ОП, для розблокування подальших взаємних звільнень утримуваних осіб представники Червоного Хреста повинні одержати доступ до бранців в ОРДЛО, а також в окупованому Криму та в РФ.

Єрмак наголосив на важливості припинення обстрілів як базовій умові для просування мирного процесу.

Співрозмовники також обговорили співпрацю України з ЄС.

Нагадаємо, що керівник Офісу президента обговорив із міністром оборони Німеччини досягнення миру на Донбасі.

Раніше Єрмак обговорив із послами G7 та ЄС Мінський процес.

Джерело UATV
дата 02.06.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV