До розшифровки “чорних скриньок” збитого літака залучать французьких фахівців, – ОП

uatv
11.01.2020
Фото з сайта 5.ua

Глава української держави Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Про це повідомляє пресслужба українського президента, інформує UATV.

Зеленський подякував Макрону за співчуття у зв’язку з авіакатастрофою українського повітряного судна в Ірані.

“Підтримка вашої держави дуже важлива для нас у цей трагічний час. Вдячний за готовність Франції допомогти нам у проведенні розслідування”, – сказав Володимир Зеленський.

Під час розмови сторони відзначили, що швидко встановити істину вдалося завдяки роботі української експертної групи в Ірані та підтримки з боку міжнародних партнерів.

Президенти держав домовилися, що до розшифровки “чорних скриньок” збитого літака будуть залучені французькі фахівці. Також Макрон пообіцяв, що Франція сприятиме розслідуванню катастрофи і притягненню винних до відповідальності.

“Він (Еммануель Макрон – ред.) повідомив, що Франція вже розпочала формальну процедуру започаткування відповідного міжнародного розслідування в ІКАО (Міжнародній організації цивільної авіації)”, – зазначили в Офісі президента.

Лідери обох держав обговорили подальші кроки на виконання домовленостей, досягнутих під час зустрічі в Нормандському форматі 9 грудня 2019 року в Парижі. Також сторони домовилися, що найближчим часом проведуть тристоронній дзвінок у форматі Україна – Франція – Німеччина.

Президент Франції погодився відвідати Київ на запрошення Володимира Зеленського.

Як повідомили раніше під час засідання РНБО, українські експерти розшифровують інформацію з “чорних скриньок” літака Boeing 737.

Джерело UATV
дата 11.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×