Для ВМС відремонтували протидиверсійний катер (ФОТО)

uatv
01.10.2020
Фото з сайта ukroboronprom.com.ua

Для Військово-морських сил ЗСУ достроково відремонтували протидиверсійний катер “Гола Пристань“.

Про це повідомляє пресслужба Державного концерну “Укроборонпром”, інформує UATV.

Ремонт здійснювало Державне підприємство “Миколаївський суднобудівний завод“.

“Ми інтенсивно працювали і змогли закінчити всі роботи на місяць раніше, ніж було запланованого. “Гола Пристань” успішно здійснила ходові випробування та вже передана замовнику”, – розповів директор заводу Валерій Калашніков.

Катер зайшов до акваторії заводу для планового ремонту наприкінці липня 2020 року. Над його оновленням працювали два місяці. За цей час фахівці підприємства відновили конструкції і зовнішню обшивку корпусу, після чого його пофарбували. Також вони відремонтували гвинто-стерновий комплекс та валопровід, системи головного двигуна та дизель-генераторів, електромеханічну систему тощо.

В “Укроборонпромі” нагадали, що на підприємстві від початку року уже відремонтували і передали держзамовникам малі броньовані артилерійські катери “Вишгород”, “Нікополь”, “Аккерман” і десантний катер “Сватове”. Зараз на ремонті перебувають малий броньований артилерійський катер “Бердянськ” та середній десантний корабель ВМС ЗСУ “Юрій Олефіренко”. До того ж МБАК “Лубни” фахівці оновлюють на виїзді, адже він перебуває у місті Маріуполь.

Нагадаємо, у Чорному морі відбулися тренування патрульного катера ВМС України та американського есмінця.

Читайте також: До складу ВМС України включили артилерійський катер “Костопіль” (ФОТО)

Джерело UATV
дата 01.10.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×