Держбюджет-2021: Шмигаль назвав пріоритети уряду

uatv
16.09.2020
Фото Урядовий портал

Прем’єрміністр Денис Шмигаль під час чергового засідання уряду назвав пріоритетні напрями фінансування у Держбюджеті-2021.

Про це інформує Урядовий портал.

За його словами, пріоритетні напрями фінансування – це: медицина, освіта, безпека й оборона, соціальний захист людей, будівництво доріг та підтримка бізнесу.

Шмигаль вважає, що проєкт закону про державний бюджет є оптимальним документом, який максимально враховує потреби людей і водночас є реалістичним до виконання.

Прем’єр зазначив, що в бюджеті закладено безпрецедентні видатки на медицину – 156 млрд грн, що на 27,5 млрд більше, ніж цьогоріч.

“Це дасть змогу наступного року на 30% підвищити зарплати лікарям. Це покращить якість медичних послуг та дозволить додатково облаштувати лікарні сучасним обладнанням. Майже 20 млрд грн  буде виділено на боротьбу з коронавірусом. Це означає, що на наступний рік лікарні будуть забезпечені всім необхідним”, – переконаний очільник уряду.

Ще один пріоритет – це збільшення видатків на освіту, які зростуть на 34 млрд грн.

Також будуть підвищені видатки на соціальний захист населення, продовжиться збільшення державних інвестицій в інфраструктуру.

“150 млрд грн передбачається на будівництво доріг наступного року. Це безпрецедентна сума. Програма президента “Велике будівництво” – це програма, яка створює десятки тисяч робочих місць та сприяє відновленню економіки”, – сказав Шмигаль.

На завершення прем’єр прокоментував підвищення мінімальної зарплати, яка з 1 січня буде встановлена на рівні 6 тис. грн, а з 1 липня становитиме 6,5 тис. грн.

“Критикують (уряд, – ред.) за те, що це невиправдане рішення. Не згоден. Таке підвищення точно сприяє збільшенню попиту, а значить і зростанню економіки”, – вважає він.

Читайте також: Програму “Доступні кредити 5-7-9%” планується розширити на фермерів, які постраждали від посухи, – Зеленський

Раніше Володимир Зеленський та Себастіан Курц обговорили активізацію інвестиційної співпраці.

Джерело UATV
дата 16.09.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×