Денісова відвідає ув’язнених у Грузії українців

uatv
20.01.2020
Фото Facebook Людмила Денісова

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова планує здійснити візит до Грузії, під час якого відвідає ув’язнених українців, які відбувають покарання у пенітенціарних установах країни.

Про це Людмила Денісова повідомила під час першої зустрічі з новопризначеним надзвичайним і повноважним послом Грузії в Україні Теймуразом Шарашенідзе, інформує UATV з посиланням на Facebook-сторінку українського омбудсмена.

“З 27-29 січня 2020 року планую візит до Грузії на запрошення Державного інспектора Грузії пані Лонди Толораї з нагоди Міжнародного дня захисту персональних даних, під час якого відвідаю ув’язнених громадян України, які перебувають у пенітенціарних установах Грузії”, – зазначила Денісова.

Зустріч з послом мала на меті поглибити двостороннє співробітництво між Україною та Грузією у сфері прав людини, а також обговорити можливості його розширення.

Сторони також спілкувалися щодо питання додержання прав людини на окупованих територіях, адже ця проблема є спільною для обох держав, наголосила Денісова.

“Акцентувала увагу на ситуації щодо критичного стану здоров’я деяких зі 115 українських політв’язнів. Зазначила, що під час спільної робочої поїздки на окуповані території я маю намір передати всі документи, що підтверджують критичний стан здоров’я деяких політв’язнів, голові ОБСЄ Еді Рамі та знову закликати їх сприяти якнайшвидшому звільненню наших громадян”, – зазначила омбудсмен.

Також Денісова розповіла послу про заплановану на весну зустріч у Стамбулі з омбудсменами країн у рамках ПАЧЕС, де обговорять спільну позицію у сфері прав людини.

Український омбудсмен відзначила, що підтримала пропозицію Теймураза Шарашенідзе організувати у Києві зустріч омбудсменів країн-учасниць ГУАМ, “адже Грузія, Україна, Азербайджан і Молдова мають спільні проблеми, спричинені агресією РФ”.

Нагадаємо, раніше Денісова закликала міжнародні організації відреагувати на порушення прав кримчан.

Джерело UATV
дата 20.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×