“Чим живеш, Україно?”: на телеканалі “Дом” стартувала програма позитивних новин (ВІДЕО)

uatv
04.10.2020
Скрін з відео

У нас – тільки хороші новини. Життя українців активне і насичене. Наші люди сповнені ідей і прагнень їх реалізовувати. Вчені роблять світові відкриття. Діти вражають талантами. У малому бізнесі з’являються оригінальні стартапи, в регіонах проходять унікальні культурні події. Щонеділі ведучий Олег Борисов розповідає глядачам телеканалу “Дом” найактуальніші і добрі новини з усіх куточків України. І ніякої політики!

“Я більше 9 років у журналістиці, – каже Олег Борисов. – 90% з цього часу вів інформаційно-політичні проекти. Програма “Чим живеш, Україно?” – новий для мене формат. І я хочу якомога більше розповідати через екран людям про те, що бути корисним для суспільства – важливо! Такі історії мотивують. Наприклад, ви знали, що одним з програмістів компанії SpaceX Ілона Маска є українець? Як про це можна мовчати? А в місті Дніпро чоловік просто взяв і самостійно зробив ролердром для дітей. За це він не попросив жодної гривні. Я захоплююся такими людьми. І таких людей в нашій країні мільйони, про них потрібно говорити”.

Глядачі дізнаються про незвичайні захоплення людей і добрі, зворушливі історії наших співвітчизників, їх унікальні знахідки і креативні проекти. Так, наприклад, у Вінниці колишній гранувальник алмазів організував покерний клуб для пенсіонерів. Грають, втім, не на гроші. І ще це місто лідирує за кількістю електромобілів. У цілому в Україні їх вже понад 20 тисяч. У Сєвєродонецьку екоентузіасти взялися за переробку пластикового сміття і тепер створюють з нього практичні і красиві речі. У селі Червоне сім’я виховує трьох своїх діток і ще 30 прийомних – зараз в їхньому будинку живуть 33 дитини! А в Дніпрі господиня привчила своїх собак виловлювати і витягувати з річки сміття, таким чином очищаючи акваторію. Кожен день на просторах нашої країни відбувається щось хороше і добре. І тепер українці знатимуть, що саме.

“У нашому світі дуже багато політики, і ми все частіше перестаємо радіти і захоплюватися добрими справами, – зауважує Олег Борисов. – Наша країна багата на таланти і на добрі серця. Ця програма показує тих людей, які роблять наш світ кращим, добрішим і світлішим”.

Джерело UATV
дата 04.10.2020
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×