Бюджет отримав 500 млн грн від приватизації у 2020 році, – ОП

uatv
30.06.2020
Фото з сайта unn.com

Завдяки приватизації за п’ять місяців 2020 року до бюджету перераховано 500 мільйонів гривень, оголошено понад 800 аукціонів.

Концепцію реформи приватизації обговорили під час засідання Національної ради реформ під головування президента Володимира Зеленського, інформує UATV з посиланням на пресслужбу глави держави.

В Україні 3600 підприємств перебувають у державній власності, із них кожне п’яте є збитковим. У таких структурах заборгованість із заробітної плати становить 2,9 мільярда гривень. Тому важливо пришвидшити процес приватизації.

Цього року кількість учасників приватизаційних аукціонів збільшена вдвічі, наголосив очільник Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко. Також працює інтернетмагазин, де можна знайти інформацію про приватизацію.

За словами Сенниченка, за участю Фонду був підготовлений комплексний законопроєкт, який фіксуватиме процедуру передачі об’єктів у приватну власність. Також цей документ покращить процедуру приватизації і забезпечить її інституційну спроможність.

“Рішення про передачу об’єктів для приватизації має ухвалювати Кабінет міністрів, якщо орган управління не має обґрунтованих причин залишити об’єкт у своїй власності, борги об’єкта перевищують 50% вартості активів, об’єкт використовується неефективно або не за цільовим призначенням чи перебуває в податковій заставі”, – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Фонд держмайна продовжить приватизацію попри карантин.

Читайте також: Приватизація держпідприємств надасть поштовх розвитку української економіки в умовах епідемії коронавірусу, – Шмигаль

Джерело UATV
дата 30.06.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV