Більше двох не ходити по вулицях: уряд ввів додаткові обмеження (ВІДЕО)

uatv
03.04.2020
Фото UATV

Кабінет міністрів України посилив карантинні заходи задля стримування поширення коронавірусу.

Про це повідомив у відеозверненні прем’єрміністр України Денис Шмигаль, інформує UATV.

Так, на державному кордоні України лишиться працювати лише 21 пункт пропуску. Крім цього, вводиться обов’язкова обсервація усіх без виключення осіб, які прибуватимуть в Україну, терміном на 14 днів.

“Ще одне обмеження і посилення заходів для розірвання ланцюжка захворювання: ми ухвалили постанову, якою забороняється пересуватися по вулицях понад 2 осіб, крім випадків супроводу дітей”, – зазначив Шмигаль.

Останнє обмеження почне діяти з 6 квітня. З цього ж дня буде заборонено перебувати у громадських місцях без маски або респіратора.

“Уряд також закликає утриматися від шашликів, прогулянок у парках, масових місцях відпочинку на найближчі три, може чотири тижні. Це насправді допоможе нам уникнути тієї ситуації, яка є в інших країнах, де хвороба розвивається гіперболічно, дуже швидко і з фатальними наслідками”, – наголосив прем’єрміністр.

Глава уряду зазначив, товарообіг, промислові підприємства і критична інфраструктура працюватимуть і далі. Адже Україна не може дозволити собі не працювати півроку чи навіть два-три місяці.

За проведеними розрахунками, за три тижні ті, хто зараз хворіє на коронавірус, уже мають одужати, додав прем’єрміністр. А введені обмеження завадять хворобі поширюватися далі.

Також Шмигаль зазначив, що у разі зниження динаміки захворюваності, наприкінці квітня може розпочатися поступове послаблення карантинних заходів.

“Цей процес відбуватиметься у кілька етапів. Перше – на роботу підуть люди працездатного віку. Паралельно буде частково відновлюватися рух громадського транспорту. Це дозволить нам уже з початку травня розпочати рестарт економіки. Але водночас це не означатиме послаблення інших карантинних заходів. Оскільки загроза поширення коронавірусу за три тижні нікуди не зникне, обмеження на прогулянки, масові зібрання та інші розваги будуть все одно діяти. Всі без виключення будуть зобов’язані носити маски та дотримуватися карантину”, – наголосив Денис Шмигаль.

Він додав, що для старших людей, студентів і школярів карантин може бути продовжений.

“Хочу зауважити: уряд намагається втримати баланс між карантинними заходами та збереженням економіки. Реалізація цього плану цілком залежить від свідомості кожного з вас. Спільними зусиллями ми маємо відповісти на виклики сьогодення”, – підсумував очільник уряду.

Коронавірусна інфекція продовжує поширюватися Україною. Єдиним способом розірвати ланцюг зараження та зберегти людські…

Опубліковано Денис Шмигаль Пʼятниця, 3 квітня 2020 р.

Нагадаємо, в Україні станом на 10:00 3 квітня зафіксували 942 випадки коронавірусу.

Читайте також: Україну найближчим часом очікує пікове зростання захворюваності коронавірусом, – Ляшко (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 03.04.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV