Аваков обговорив з делегацією США реалізацію проєкту “Поліцейський офіцер громади”

uatv
18.02.2020
Фото МВС

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся із заступником держсекретаря США з питань цивільної безпеки, демократії та прав людини, координатором з питань боротьби з тероризмом Нейтаном Сейлзом та тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.

Про це інформує пресслужба МВС.

Сторони обговорили двостороннє співробітництво щодо контртерористичних заходів.

Глава МВС та представники США домовилися про практичні кроки щодо співробітництва у сфері протидії тероризму, екстремізму та радикалізації суспільства.

Крім того, вони обговорили співробітництво в межах існуючих проєктів, зокрема домовилися про подальше масштабування успішного проєкту “Поліцейський офіцер громади” на всю країну.

Мета проєкту – забезпечити кожну тергромаду офіцером поліції. Громада візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи. Проєкт охопить приблизно 30 тисяч маленьких міст України, в яких проживають 28 млн громадян.

Також Нейтан Сейлз висловив співчуття у зв’язку із загостренням ситуації на фронті.

“США висловлюють щире співчуття українському народові у зв’язку із атакою проросійських сил та загостренням ситуації на ділянці фронту, що на Луганщині. Для Сполучених Штатів залишається пріоритеним питання територіальної цілісності України”, – наголосив він.

Нагадаємо, що в Україні ліквідували регіональні сервісні центри МВС.

Джерело UATV
дата 18.02.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV