Абітурієнти з окупованих Криму і Донбасу зможуть вступати у навчальні заклади без ЗНО

uatv
02.06.2020
Фото з сайта testportal.gov.ua

У 2020 році абітурієнти з окупованих Донбасу та Криму можуть без ЗНО вступати в будь-який навчальний заклад, де працюватимуть освітні центри “Крим-Україна” та “Донбас-Україна“.

Про це інформує пресслужба МОН.

“У 2020 році Міністерство освіти і науки розширило для мешканців Криму та Донбасу мережу освітніх центрів і надало можливість дітям із окупованих територій обирати для вступу будь-який з майже 100 закладів вищої та фахової передвищої освіти”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Освітні центри “Крим-Україна” та “Донбас-Україна” працюватимуть з 9 червня до 23 жовтня у кожному закладі вищої та фахової передвищої освіти у Донецькій та Луганській областях на підконтрольній Україні території.

Також вони будуть створені на базі низки університетів і коледжів, підпорядкованих МОН, МОЗ, МВС і Міністерству культури та інформаційної політики.

Вступники і з Криму, і з Донбасу можуть вступати до уповноважених закладів освіти без ЗНО. Ті, хто не має українського документа про освіту, може отримати його через освітній центр, який направить їх у школу при освітньому центрі.

Такі вступники мають скласти лише два іспити державної підсумкової атестації: українську мову та історію України, а також один вступний іспит, який встановлює заклад вищої освіти.

Нагадаємо, що в Україні розпочали реєстрацію на додаткові сесії ЗНО.

Раніше МОЗ оприлюднило рекомендації для проведення ЗНО та вступних іспитів.

Джерело UATV
дата 02.06.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV